anothertyn

Musim jist zdrave, abych mela vypracovanou postavu?

Asi urcite to je potreba jist zdrave, abych dosahla vypracovane postavy. Ale hubena jsem, jen si chci trochu vypracovat brisni svaly a jen me zajima, jestli opravdu MUSIM hned jist zdrave, abych dosahla aspon minimalniho vysledku.. Je to nejspis efektivnejsi, ale jestli se to da i s mensim omezenim spatneho jidla a ne hned se zdravou vyzivou uplne, tak bych byla moc rada za porovnani mezi timto nebo odpoved.. Dekuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

skôr naopak.
na svalstvo potrebujete bielkoviny.
aby svaly rástli, musíte cvičiť – potrebujete energiu, teda cukry, tuky.

nejaké podporné prípravky plné hormónov ani nespomínam.

ale – všetko záleží na genetike – nieko môže cvičiť ako žeravý a nikdy nebude „ako skriňa“, bude šľachovitý, pevný, silný, to áno, ale nie >nadupaný<.

takže všetko s mierou.
univerzálny recept neexistuje.

nie vždy platí „športom ku zdraviu“.

;-Q

Další odpovědi
Putin

Svaly nerostou z ničeho. Musíš jíst jídla obsahující aminokyseliny – bílkoviny. Nejlépe vajíčka, kuřecí.

ivzez

Zdravě jíst bys měla kvůli zdraví, pleti, …
nikoliv kvůli vypracovaným svalům.
Těch dosáhneš pravidelným dlouhodobým pohybem.