Peter Kus

Musím dokoupit pro instlaci digestoře nějaké příslušenstvíi? A jké?

Odpovědi
Rocker

Záleží na tom,kam budeš novou digestoř montovat.Pokud místo původní digestoře,žádné příslušenství potřebovat nebudeš.Já sem v létě kupoval novou kuchyň včetně digestoře.Protože je linka postavená jinak než původní,musel jsem vykutat novou díru skrz zeď,vložit do ní rouru,k digestoři koleno,zvenku otvor zakrýt mřížkou.

karloskars4

Záleží jestli provádíš rekonstrukci, či děláš digestoř v kuchyni uplně poprvé. Pokud ano potřebuješ – musíš mít rouru udělat díru do zdi atd. Pokud jen rekonstruuješ nic z toho není třeba.

CVB

Ahoj, otázkou je, jakou máte digestoř, recirkulační nebo s odvodem použitého vzduchu ven. Co jste k digestoři dostal? Lepší bude, když se spojíme telefonicky nebo nás kontaktujte přes http://www.ven­tilatory-shop.cz/