Wews

Musím chodit na střední školu?Klidně bych chodila jenom na brigády…

Nejlepší odpověď
www

Nemusíš. Je to jen tvoje volba. Sice bez alespoň nějakých rozumných ideí, ale volba.
Pokud se ti však podaří nad tím zamyslet, měla bys zjistit, že příliš rozumné to není. Podle mne je řešení velice hloupé, promiň.
Vezmi si jen výši platu z brigády a pevného pracovního poměru, práci s určitým vzděláním a bez něj atd atd. Nezapomeň také na pozdější věk, kdy se ti bude vypočítávat důchod.
Takže mazej do školy a nefrfli. 😁

Další odpovědi
anonym

Další úžasná myšlenka. Prosím Tebe, nech toho. Večer si sedni s rodiči a prober to.

Lyn

Zaměstnavatel za brigádníky neplatí ZP ani SP – v tom bych viděla největší problém.
Doplňuji:
Můžeš si to samozřejmě platit sama, ale z výplaty, které dostaneš na brigádě se nijak nerozšoupneš, natož tak abych ti zbylo dostatek ještě na zaplacení pojištění.

Michal Kole

S vyšším vzděláním se tě vezmou i na náročnější brigádu než roznášet letáky.

Můžeš dělat na brigádě třeba nějakou analytičku (potřebuješ matematické znalosti statistiky)

anonym

Radí Kolesa, který v životě nepracoval…

Lukasy

Jo na to si pak vzpomeneš až budeš pracovat, že bys ráda zas chodila do školy,ale to už bude pozdě.