sofid

Musím být v nouzovém režimu když chci stáhnout a nainstalovat antivir,spyware?

Odpovědi
anonym

Ne, ale když ho chcete použít tak je lepší se přepnout do nouzového režimu, jelikož využíváte pouze systémové procesy.

Bedy

Nebo pak jsou i antiviry, které fungují z CD, například AVG Rescue Disk (zdarma!) a běží tak nezávisle na Windows, což je výborné pro obzvlášť odolné viry.

Jinak řada programů v nouzáku nainstalovat nejde, pokud používají službu WIndwos Instalelr, která není spuštěna v nouzáku, ale myslím si, že ji jde ručně spustit a tak to nainstalovat.