jany1996

musim aktivovat windows 8.1 ? a co sa stane ak to nespravim?

Odpovědi
Zbynas

Pokud máš legální, v zásadě asi nic. Pokud ne, stáhne se Ti aktualizace na ověření pravosti systému windows.
Doplňuji:
mowla: to se mi stalo jednou u pirátské verze (ale XP), funkčnost to neomezilo pouze tak, že nešla změnit tapeta plochy a na ploše bylo právě napsáno, že je třeba aktivovat systém windows :)

anonym

No – nemusíš…
😉
Ale po uplynutí 30 dní od instalace bez aktivace Win omezí svou funkčnost (podle MS umožní hodinu práce denně – nikdy jsem to nezkoušel).