zjentek

Musí vídeňské párečky při ohřevu být utopené pod hladinou, anebo stačí, když budou ponořené tak z jedné třetiny?

Odpovědi
anonym

Tak můžou být ponořeny i z poloviny, ale ta půlka co bude vyčnívat se asi moc neprohřeje. Stačí je během toho otočit o 180 stupňů, ale pozor ať to nevidí Fanynka, protože by ten párek mohla ve vzduchu sabotovat!

cochee

Moje vídeňské párky se vůbec vody nedotýkají, když je ohřívám. Činím tak totiž v mikrovlnce.

baghira

Máš-li na hrnci pokličku, je to jedno. Vroucí voda má 100°C, pára nad hladinou překvapivě 100°C.