musí vedoucí DD vést o zaměstnanci evidenci ohldeně školení BP, očkování a jiných aktivit?

Pracuji v DD a musí moje nadřízená vést o zaměstnanci údaje ohledně školení BP, očkování, které je nařízené, že se musíme nechat očkovat proti chřipce, žloutence ajn.??

Odpovědi
Miroslavst

Ano i ne. To záleží na administrativě a kdo je za ni zodpovědný. Rovněž tak co se týče školení BP je možné, že tuto evidenci vede příslušný bezp. technik.