Persi147

Musí umět programátor sítě a podobné věci, nebo mu stačí, aby znal jazyky, databáze?

Původní neotázka
Musí umět programátor sítě a podobné věci, nebo mu stačí aby znal jazyky, databáze…

Odpovědi
kurec

tak tady snad záleží na podmínkách firmy kde chceš pracovat ne?

Dochy

Jsou různé věci co se mohou programovat a ty vyžadují různé znalosti. Pokud budeš programovat dětské hračky, pravděpdoobně nebudeš potřebovat znát sítě. Stejně tak pokud budeš programovat kalkulačku pro Win.