Michal Kole

Musí umět čínská kosmonautka Liou Jang také plavat ? Učí se v Číně také plavání ?

Odpovědi
jmhad

V souvislosti s tvojí předchozí otázkou je možné se domnívat,že pokládáš Čínu za zaostalou s nízkým IQ.Podívej se do historie.Vynalezli např. střelný prach,hedvábí, papír,porcelán a další.Např žehličku používali už ve 2.století.Takže nedělej ze sebe hlupáka.

Rocker

Liou umí plavat,nacvičovala v bazénu stav beztíže.

Drap

Samozřejmě , stejně jako všichni, kteří jsou do vesmíru vysíláni

anonym

proc je kazda tvoje otazka o plavani?