bolak

Musí u Vyvolených podepisovat nějaký smlouvy i jejich příbuzní?

Že se třeba musí dostavit do studia, když se jim řekne, nebo proč tam choděj? Třeba včera ta holka, proč tam šla, když věděla co se tam bude probírat, že ten její frajer už ji tam prakticky zahejbá :) proč tam lezla? Nebo oni jim za to dávaj nějakou gáži?

Odpovědi
zzzzz

já si myslím, že dostala zaplaceno, jinak by se tam asi neztrapňoval nikdo. Určitě něco podepisují ti kteří jdou do TV. Lidé jsou často právně negramotní a co se jim podstrčí podepsat, to bez přečtení podepíši, no a podepisovat se v TV, to se hned cítí jak celebrity na autogramiádě.

bolak

zzzzz: myslíš že se v reality show platí teda i hostům?