Musí to táta vědět?Musím tam jít s nim?

Je mi 13 let.Jak jsem psala že mi svědí tam dole (na chloupkách) a už mi někdo odepsal ať si zajdu ke gynekologovi,tak mám ještě dvě otázečky.Musí táta vědět že jdu ke gynekologovi?Musím tam jít s nim?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne nemusíš, pokud ještě si u gynekologa nebyla,zajdi ke své lékařce,třeba po vyučování,řekni jí co tě trápí,nestyď se a ona ti řekne,co dál...

Další odpovědi:

Stříbrný

To svědění může znamenat nějaký zánět.
Myslím, že pokud už máš svého gynekologa, tak s podobným problémem s Tebou rodič jít nemusí. Ale Kropítko má pravdu, se zánětem (svěděním) můžeš zajít i ke svému lékaři, kam opravdu můžeš zajít sama.

Tvá předchozí otázka byla už uzamčena,takže odpovídám zde. Podle toho, co popisuješ, se pravděpodobně jedná o kvasinkový zánět. Není to nic hrozného, ale vím moc dobře, jak je to nepříjemné. Skutečně zajdi k lékaři. Ale kromě toho zkus omezit sladkosti a pokud nosíš krajkové nebo jiné umělé kalhotky, zkus je alespoň na čas vyměnit za obyčejné, nejlépe bavlněné.

Bronzový

Nemusí to bý vůbec nic vážnýho.Možná si to přeháněla s mydlením obyčejným mýdlem a tím si narušila přirozenou mikrofloru.To by člověk nevěřil,jak to dokáže znepříjemnit život.Kupuj si mýdla v lékárně na intimní hygienu a důkladně oplachuj.Dokonce pomáhá i přidání malého množství octa do vany,nebo si můžeš udělat sedací lázenˇ.A táta by stejně zůstal venku pokud budeš na prohlídce.Tak se neboj.

Pokročilý

Já myslím že to rozhodně nemusí vědět. Zajdi napřed k pediatrovi.

Stříbrný

Rodiče mají právo vědět o tvém zdravotním stavu a při tvém věku, je na to i nějaký zákon.Jistě nebude otec přítomen vyšetření,ale třeba má strach,aby si nebyla těhotná.Snaž se otce pochopit a vžít se do jeho myšlení.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Michal

To je špatně, v dnešní době ,že se otec zajímá o zdraví své nezletilé dcery?

Bronzový

vecernice

Špatně to určitě není.Ta holka se prostě jen stydí.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.