Avatar uživatele
FiveGirls

Musí to táta vědět?Musím tam jít s nim?

Je mi 13 let.Jak jsem psala že mi svědí tam dole (na chloupkách) a už mi někdo odepsal ať si zajdu ke gynekologovi,tak mám ještě dvě otázečky.Musí táta vědět že jdu ke gynekologovi?Musím tam jít s nim?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5082 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Ne nemusíš, pokud ještě si u gynekologa nebyla,zajdi ke své lékařce,třeba po vyučování,řekni jí co tě trápí,nestyď se a ona ti řekne,co dál…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

To svědění může znamenat nějaký zánět.
Myslím, že pokud už máš svého gynekologa, tak s podobným problémem s Tebou rodič jít nemusí. Ale Kropítko má pravdu, se zánětem (svěděním) můžeš zajít i ke svému lékaři, kam opravdu můžeš zajít sama.

Tvá předchozí otázka byla už uzamčena,takže odpovídám zde. Podle toho, co popisuješ, se pravděpodobně jedná o kvasinkový zánět. Není to nic hrozného, ale vím moc dobře, jak je to nepříjemné. Skutečně zajdi k lékaři. Ale kromě toho zkus omezit sladkosti a pokud nosíš krajkové nebo jiné umělé kalhotky, zkus je alespoň na čas vyměnit za obyčejné, nejlépe bavlněné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Nemusí to bý vůbec nic vážnýho.Možná si to přeháněla s mydlením obyčejným mýdlem a tím si narušila přirozenou mikrofloru.To by člověk nevěřil,jak to dokáže znepříjemnit život.Kupuj si mýdla v lékárně na intimní hygienu a důkladně oplachuj.Dokonce pomáhá i přidání malého množství octa do vany,nebo si můžeš udělat sedací lázenˇ.A táta by stejně zůstal venku pokud budeš na prohlídce.Tak se neboj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

Já myslím že to rozhodně nemusí vědět. Zajdi napřed k pediatrovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Rodiče mají právo vědět o tvém zdravotním stavu a při tvém věku, je na to i nějaký zákon.Jistě nebude otec přítomen vyšetření,ale třeba má strach,aby si nebyla těhotná.Snaž se otce pochopit a vžít se do jeho myšlení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michal

To je špatně, v dnešní době ,že se otec zajímá o zdraví své nezletilé dcery?

před 5082 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vecernice

Špatně to určitě není.Ta holka se prostě jen stydí.

před 5082 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek