hornik.

Musí takový člověk také platit poplatek za rozhlas?

Někdy se hovoří o efektu tzv. slyšitelnosti rádiového vysílání zasaženou osobou, který spočívá v tom, že lidé nacházející se v silném poli rozhlasového vysílače slyší tzv. „vnitřní hlasy a hudbu“. Odborníci v oboru vysvětlují podstatu tohoto jevu tím, že někteří jedinci dokáží detekovat nosnou modulovanou frekvenci nelineárním vnitřním prostředím lidského organismu s následnou transformací na signály, vnímatelné sluchovým nervem.

více na http://www.ar­my.cz/scripts/de­tail.php?id=2212

Nejlepší odpověď
anonym

Otázku zajisté myslíš jako vtip, ne?
Poplatek je podmíněn vlastnictvím přijímače a platí se za domácnost.
Příklad uvedený v odkazu je nezjistitelný pro poštu a navíc je v exteriéru.