Avatar uživatele
Bronzový

Musí se výnosy z tuzemských podílových fondů uvádět v daňovém přiznání?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

V daňovém přiznání by se měli uvádět všechny nezdaněné příjmy

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

výnosy z podílových fondů na území ČR jsou zdaněny 15% srážkovou daní, do daňového přiznání neuvádíte. Pokud máte příjmy z podílových fondů v zahraničí, musí se do daňového přiznání uvést.


Avatar uživatele
Zlatý

Jde o to, jestli už nebyly zdaněny u zdroje. Jinak je to zdanitelný příjem podle §8.


Avatar uživatele
Bronzový

pokud spoříte déle než 6měsíců, tak máte výnosy od daně osvobozené... otázka je, jak dlouho to ještě zůstane :)

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 208
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.