Musí se u nového PC kupovat MS office, nebo je někde sériové číslo?

Mám nový pc a vyskočilo tam na mě že mám omezenou zkušební dobu na MS office, jak to? Nejdu někde kód nebo co a jak?

Nejlepší odpověď
www

Není problémem MS office odinstalovat stáhnout plnohodnotnou náhradu Open či Libre Office. Obojí zdarma a v češtině :

Zdroj: www.google.com/m?q=O­pen+Office&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new

Další odpovědi
gecco

Na nové počítače jsou často instalovány zkušební verze, což tě má motivovat ke koupení daného produktu.
Ale pokud sis MS Office nezaplatila (nebo nebyly součástí nějaké promo akce), samozřejmě „seriové číslo“ nikde nenajdeš… Tedy, legálně je nenajdeš.
😉
Pořiď si Office Libre (ke stažení, zdarma – https://cs.li­breoffice.org/ ).

Hlada

MS Office je placený. Jestli ho máš koupený, tak kód je nalepený zevnitř krabice. Můžeš si ho také stáhnout pomocí prográmku KeyFinder ze starého počítače. Záleží na verzi licence, ale i studentská je pro 3 instalace, takže aktivace by měla projít.

ivzez

Nemusí, koupě nového PC neznamená, že by
uživatel nového PC musel používat Ms Office.

Klidně si stáhněte a nainstalujte kterýkoliv
bezplatný kancelářský balík.

Něco jiného by bylo, kdy uživatel nového PC
chtěl používat právě Ms Office.
Pak by se musel zakoupit legální licenci.