Bullner

Musí se tuning aut někde ohlásit ?

Myslím třeba :
Ze svého auta si uděláte závodní …
Rodiče si myslí že ne , je to pravda ?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, rodiče mají pravdu.
😉
Ale pokud chceš s tím autem jezdit i po veřejných komunikacích, musí být veškeré ´tuněné´ části homologovány.
Zcela libovolně si můžeš auto přestavět pouze pro soukromé jízdy na uzavřených tratích, v případě veřejných závodů dle homologace jednotlivých tříd.

Další odpovědi
honza19hk

pokud bude splňovat předpisy pro provoz na veřejných komunikacích tak ne. Pokud ale chceš auto které není tzv homologováno tak s tím můžeš jezdit na závodech,rally,na vlastních pozemcích ale ne na silnici.

cukrar

Tuning není závodní auto.
To jsou dvě různá odvetví.
Ani jedno se nemusí hlásit státním orgánům.

Putin

Dokonce i neonová světla jsou na veřejnosti zakázána, tak jako většina dalších ..

Mukynda

No, bohužel nemáte úplně svobodnou ruku. Mně vyvedlo z omylu hned první zastavení od policejní hlídky. Naštěstí menší opravy jako třeba výměnu autorádia nebo reproduktorů stačí nechat jenom zapsat. A to mi úplně stačí – teď jsem si třeba koupil super subwoofer z https://www.2din­.cz/ a žádné problémy jsem neměl.

Fyzik

Já bych všechny ty tuningy zakázala, tyhle aféry každého jenom otravují. :)

cukrar

Fyzik, proč Vás Tuning otravuje?

Emefej

https://cs-cz.facebook.com/pa­ges/V%C4%9Bra-Pohlov%C3%A1/37­431345981

Pepa25

To je parafráze, viz: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/J%C3%A1_b­ych_v%C5%A1echny_ty_in­ternety_a_po%C4%8­D%C3%ADta%C4%8De_za­k%C3%A1zala