sesednizkola

Musi se slozit jistina 2 miliony abych dostal povoleni provozovat hraci automat v hospodě?

Me se to nejak nezda, 2 miliony jsem se docetl je povinnost slozit jako kauci. Kdyz ma nekdo vycep na vesnici kde je u haj*lů starej forbes, taky skladal dva miliony? Nebo je u restauraci nejak jinak to ? Dekuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Tyto restaurace nemají své automaty. Automaty si pronajímají od firem, které mají kauci zaplacenou a většinou je smlouva taková, že jim tato firma poskytuje část svého zisku.