Musí se přítelkyni předem zaplatit manipulační poplatek 30 Kč při hře na doktory, aby se nechala v posteli vyšetřit?

Že by alespoň pak nemusela třeba zbytečně za gynekologem? :) Žádné násilí a vše pouze při plném souhlasu a vědomí v soukromí postele a za přísných hygienických podmínek jako profesionální doktor.

MUDr. Minerz

Byl by tam i prostor pro lásku a něžnosti a uvařil bych jí pak za to i oběd! :))

Obr.: https://pixaba­y.com/cs/teilakt-postel-spodn%C3%AD-pr%C3%A1dlo-1749634/

Nejlepší odpověď
Drap

Nemusí. Manipulační poplatek 30 kč byl už zrušen.

Další odpovědi
dubraro

Manipulační poplatek u lékaře byl sice již zrušen, ale v pánském klubu se nadále platí. Tak si vyber, na co si chceš s přítelkyní hrát 🙂

zjentek

Ona sem „chodí“? Vypadá to, jako bys ji touto formou chtěl k „něčemu“ přimět!
V „nejhorším“ ji pošli za mnou, my to vyšetříme a ty tři pětky si nech ;)

Na tý fotce je dotyčná? Že je těhotná je zřejmý i bez vyšetření! ;)

Kepler

Kdyby to šlo, nominoval bych tenhle dotaz na Dotaz+. Tohle by nevymyslel ani Rokio 🙂. Věřím ale, že to bylo míněno v legraci, tak máš ode mně aspoň hvězdičku.

ivzez

Hra na doktory má jiná pravidla než návštěva lékaře.
Manipulační u lékařů byly zrušeny, ale ve hře na doktory
mohou být klidně nastaveny i mnohonásobně vyšší…
Platba předem by snad měla být samozřejmostí… ((–:

dubraro

BTW: Při vyšetření u gynekologa není žena*) v posteli, ale na tzv. gynekologickém křesle.

*) Po novém způsobu: Osoba se samičími pohlavními orgány.

ivzez

*)
((((((–: