Avatar uživatele
Bronzový

Musí se platit silniční daň u firemního auta na leasing? Nebo až po splacení?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Ano, musí. Auto sice patří leasingové společnosti, ale všechny náklady spojené s jeho provozem, tedy i silniční daň, nese klient.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Ano. Poplatníkem silniční daně je provozovatel vozidla (§4 zákona o dani silniční).

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.