Anduška

Musí se na taneční kurzy chodit v šatech /sukni? Má to být společenské oblečení nebo stačí pohodlne kalhoty?

Samozřejmě se nebavim o prodloužené, ale o samotnych lekcich.

Nejlepší odpověď
setapouch

Mělo by to být napsané v propozicích kurzů, každopádně je to výuka společenské aktivity, společenské oblečení (ne velká večerní :D ) je vhodné.

Šaty i sukně jsou běžné, v kalhotách jsem snad nikdy partnerky neviděl.

Další odpovědi
marci1

Dívky/ženy by měly mít v tanečních kurzech oblečeny šaty nebo sukni a halenku. Důležité jsou i vhodné pohodlné boty na menším podpatku. 🙂

ReHu

Taneční kurzy nejsou pouhé taneční kurzy ale kurzy tance a společenské výchovy.
Takže oblečení by mělo být tomu odpovídající.