Andymachy

Musí se morče koupat speciálním šampónem nebo normálním.

Dobrý den, vždy jsem si myslela že stačí morče omýt jen vodou, ale naše Sisi má bílé bříško takže voda špínu jen tak neodstraní. Všechna morčátka co jsem hlídala měla černé břísko takže jsem je myla jen vodou. :) Ale teď nevím jakým šampónem ji umýt. Klidně koupím pro morčátka, áe chci se zeptat na vaše zkušenosti :)
Děkuji…

Nejlepší odpověď
www

Pokud jsou morčata chována ve správných podmínkách a čistotě, nemusí se koupat vůbec! Špinavé zvíře signalizuje přinejmenším nezkušeného chovatele.
Zkušenost

Další odpovědi
nes

Morče bych nekoupala vůbec ani jiné hlodavce. Z vody můžou dostat šok a ublížit si. Navíc když už koupeš, musí být potom v teple, aby nenastydly.