Avatar uživatele
simča9000

Musí se holka malovat aby zapůsobila na kluka?

Ráda bych věděla jestli si holka musí malovat aby si jí kluk všimnul nebo aby se mu zalíbila.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3863 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

pokud stojí o povrchní vztah nebo o kluka, který nepobral příliš inteligence, tak ano. Jinak ne.
Mně trvalo skoro dvacet let, než jsem narazil na holku, která se vůbec nelíčí, a imponoval mi naopak onen přirozený vzhled.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nevím jak je to dneska u vaší generace, já když jsem se seznámil s mojí nynější manželkou ( a to jsme spolu už 37 let), tak namalovaná nebyla a mě se líbila taková jaké je.A mám hodně kamarádů z té doby a jejich manželky se tenkrát také nemalovaly.
Takže vždycky záleží na vkusu toho chlapa (nebo kluka).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BurTon

Jak která…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nemusí.Ti chytřejší a slušnější kluci si vybírají spíše ty nenamalované, nebo jen decentně namalované. Do 15 let se dívka nemusí vůbec malovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Nemusí, dalo by se to považovat, jako klamavá reklama (nadsázka) 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiD

Co si budeme povídat, každý pobral jiný množství krásy a já bych se nenamalovaná necítila tak nějak „žensky“. Líčím se podle nálady a hlavně příležitosti, ale i kdybych měla mít jen pudr a řasenku – přičemž vypadám skoro stejně jako bez, budu se cítít líp, než nenamalovaná 😁.

On se tvůj osobní pocit odráží i na chování, i když si to třeba ani neuvědomuješ. Už několikrát sem zaznamenala, že když jsem si připadala pěkná a věřila jsem si, byl o mě mnohem větší zájem, než když ze sebe mám blbej pocit a nejradši bych se zahrabala :).

Podle té otázky soudím, že budeš mladá a jelikož mladé slečny nemají tolik zkušeností s líčením, vypadají občas spíš směšně než pěkně.

Určitě bych ti ale doporučila třeba BB cream od Dermacolu(pokud máš nějaké plěťové nedokonalosti-nemůžu si ho vynachválit) a trošku řasenky. Tím nemůžeš vůbec nic zkazit, spíš naopak!! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl