ivosek2

Musí se do tiskárny dát správný inkoust?

mám tiskárnu do který jsem v krabici dostal inskoust CANON 510 ten mi už došel a chci si koupit inkoust, ale v obchodě takový inkoust už nemají můžu si koupit jiný inkoust třeba 540? bude mi fungovat?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

to je zajímavé co sem našel já https://www.go­ogle.cz/?gfe_rd=­cr&ei=A7edVOn­tCdGyOrjWgOgG&gws_rd=ssl­#q=canon+pg-510&tbm=shop

Další odpovědi
McArthur

Pokud se jedná o cartridge Canon PG510, tak ty jsou normálně k dostání v obchodech s výpočetní technikou, a to jak originály, tak alternativy (neoriginální cartridge), naplněné cartridge i refily (plnící sady).

Cartridge PG510 lze nahradit PG512 (velkokapacitní). I ta je k dostání běžně v každém obchodě s výpočetní technikou.

V supermarketech tyto náplně už nehledej. Pro ně to není zajímavé.

Originální sada černé a barevné stojí cca 680,– Kč, pouze černá originál PG510 přijde na cca 330,– Kč s DPH.

gecco

Zjisti si, jaké jsou kompatibilní cartridge pro tvou tiskárnu…
😉
Pokud jde o náplně PG510 a PG540, nejsou vzájemně záměnné – ale třeba se ti tam tu nevhodnou povede natlouct kladivem.
Levnější ovšem budeš mít, když si v drogerii koupíš kilovku Balakrylu a tu do tiskárny naleješ.

mosoj

Ano musí. Můžeš použít jedině alternativního výrobce, pak jsou kazety kompatibilní a levnější. Jedná se o naprosto odlišné rozměry a i druh inkoustu je v každé kazetě jiný, nemluvě o čipu.

http://www.kmpshop­.cz/tonery/ca­non/1833-canon-pg-510.html
Doplňuji:
Také se můžeš naučit refilovat.

Luxx

já jsem to se svojí PG-510 vyřešila plnící sadou…

http://www.na­plne.com/eshop/p­lnici-sada-crocodile-pro-naplne-canon-oznaceni-pg-510-pg-512-cerny/50-1167.html?sg=100­3401

kajicek94

Ano, půjde to, ale radši bych moc neriskoval kup si originál 🙂