Avatar uživatele
BELA81

Musí se do makové náplně použít strouhaný perník,a nebo to může být i bez toho aniž by se něco zkazilo(např.hus­tota)

Chci dělat závin s makovou náplni ale všude se píše o strouhaném perníku.Ale já ani nevím jestli se dá koupit strouhaný perník.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Illines před 4486 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Perník koupíš ,ale já tedy nikdy perník nedávám nechutná mi to … jen svařím mletý mák v mléce a trochu cukru a můžeš přidat špetku skořice a pokud máš pocit že je to řídší můžeš přisypat mleté piškoty nebo i trochu strouhanky, ale spíš mléka dej jen tolik abys neutopila mlynáře…spíš se to tím perníkem nastavuje aby toho bylo víc.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Perník na strouhání koupíš vcelku a nastrouháš.Ale můžeš nahradit drcenými piškoty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jmhad

O perníku slyším prvně a že jsem už něco uvařil a upekl.A mamin­ka,babičky,tchý­ně,manželka,můj šéf či kolega – atd. ho taky nikdy nedávali.To spíše bude nějaká krajová zvyklost nebo cesty,jak ušetřit mák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

moje družka do makové náplně perník nedává a není vidět že by chutově něco zkazila

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek