bolak

Musí průvodčí projít nějakým speciálním výcvikem, aby si dokázal zapamatovat kterýho blbouna už kontroloval..

…a kterýho blbouna ještě ne?

Odpovědi
anonym

Je to jako hrát Pexeso. I sebeblbější pinkl si zapamatuje ksichty nebo hlas, a i po letech si vzpomene na to, že třeba host nechce vyměnit popelník, protože v něm má svůj cigaretový cech. Obličej, vzhled, hlas, nápady, .. průvodčí to má těžší. Ale o to lehčí na pravidelných krátkých tratích, kde se těší na tu bábu se kerou pokendá, co a jak, co účes, a jéžíš, co se stalo jak tam včera byli.. Tam ten blboun sedí stále vpravo u okna, kabelu s modrým má vedle sebe. Tak ten už byl. Baba s šátkem, pak je skupinka čtyř, mluví hlasitě. Baba a dědek, košík. Pak chvíli nic, u dveří chlap se psem. Další vagon; 1 člověk vlevo, 1 vpravo. 1 ženská s notebokem, ptala se předtím na cosi. Naproti volná sedadla, pak řada volná, pak 3 mladí. No a tak dále, až si zapamatuje, že vpředu sedí strojvedoucí.

cukrar

Bolaku, pokud myslíte cestujícího, tak specielní výcvik neexistuje.
Vnímavý průvodčí si pamatuje, má i pomůcky na paměť.