samicek333

Musí pes do města s náhubkem?

Máme mladého psa, není agresivní, je přátelský, ale je to zlatý retrívr, takže je docela (podle nějakých lidí) veliký. Tak že prý musí velký pes do města – do centra města – s náhubkem. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
Drap

Také záleží na místní vyhlášce. Zákon to přímo neukládá. Bez náhubku nesmíte ale do dopravních prostředku a na místa která jsou označena. Pes by měl být stále pod kontrolou, a v případě, že by došlo k nějaké škodě, jste za to plně odpovědná

Další odpovědi
kamila44444

Tak jako nemusí ale může vás zastavit policie.

hanca144

pokud nekouše tak ne teda podle mě

ghost

jestli jsi jistá že je hodně hodný a věříš mu tak podle mě nemusí pes na vodítku je chudák a hlavně a by ti neutekl