lerak14

musí motorka na technickou prohlídku?

Doplňuji:
janek66-a co babeta?

Nejlepší odpověď
mojitek

kolik ti je?
Doplňuji:
ojetina ma technickou na 2 roky jako auto

Další odpovědi
Miroslavst

Tak aby bylo jasno. Každý dva roky, jen pincek-tedy malý motocykl každý 4 roky.
Doplňuji:
odpovím místo janek66: babeta nemá přidělenu RZ dříve SPZ a tudíž nemusí podstupovat STK.
Musíte však mít sjednáno povinné ručení a ssebou vozit doklad vystavený při koupi babety-taková kartička.

janek66

Motocykl do 50 cm3 musí mít technickou každé čtyři roky.ReHu nepletete si to s evidenční kontrolou,ta se dělá při přepisu.Pozor na to jízda bez TK okamžité odstavení vozidla,body do karty řidiče…
Doplňuji:
Motocykl do 50cm3 jsem myslel třeba Pionýr nebo Simson,ne Babetu,ta patří mezi mopedy a nemá RZ ani nemusí mít technickou,jen to pojištění.

ReHu

Já jsem jít musela, když jsem si ji přihlašovala. A když jsem se před 8 lety ptala, na jak dlouho to platí, tak mi říkali že napořád:-).
Dobrý, že? To je logika.
No, co bychom tady čekali 🙂.
Doplňuji:
Já mám malou motorku, do 50 ccm a říkali mi to, co jsem psala.
Tak teď nevím.
Kupovala jsem ji starší.