Dan-Bohm

Musí mít Animátor Vysokoškolské vzdělání, nebo stačí Výuční list? A Taky jsem se chtěl zeptat na kameramana.

Chtěl bych se věnovat animacím i v dospělosti.

Odpovědi
gecco

Ne, tvůrce animovaných filmů nemusí mít vůbec žádné vzdělání – jen musí být ´dobrý´ a musí umět svou tvorbu prodat…
Koneckonců – žádné vzdělání takovému člověku nezajistí pravidelný příjem (resp. jakýkoli příjem).
😉

ivzez

Ani jedno z označení, jež jsi napsal s velkým počátečním písmenem, není
vlastním jménem. Správně: animátor, vysokoškolské vzdělání, výuční list …

Pro obě profese potřebuješ hlavně talent.
Ale talent sám o sobě stačí málokomu,
příslušným vzděláním určitě nic nezkazíš.

Emefej

Animátor může být ten rozverný člověk, který na dovolené zařizuje zábavu pro děti. Vysokou k tomu rozhodně nepotřebuje.