Sandy

Musí mi dát lékařka razítko?

Do omluvného listu do školy potřebujeme při každé absenci razítko od lékaře. Většina z nich s tím problém nemá, razítko dostanu u jakéhokoliv doktora. Kromě toho dětského. Lékařka mi odmítá dát razítko, přitom bez něj budu mít neomluvené hodiny. Co tím dělat?

Nejlepší odpověď
annas

Na toto téma probíhala diskuse na jiném serveru. Zkuste si přečíst odpovědi týkající se stejného problému.

Zdroj: http://www.po­radte.cz/skola/658-kdo-omlouva-absenci-ve-skole.html

Další odpovědi
panenka

mě to taky sandy pro dceru nechtěli u dětského lékaře potvrdit řekli mi že razítka nedávají že omluvenky píšou rodiče

georgia

Razítka se dávala za komančů-nyní nesmí škola toto vyžadovat!Rodič zodpovídá za docházku do školy,tudíž má jediný právo dítě omluvit-nejlépe,když dítě zůstane doma:telefonicky ho omluvit a poté stačí napsat omluvenku.Takže to znamená,že lékař razítko dát-nemusí!

Michal

A´t ti napíše omluvenku sama,když je tak zásadová.
Ale pokud jsem četl ,lékař omluvenky pouze potvrzuje.