musí cizinci platit v místě bydliště v Česku za odvoz odpadků?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud mají v místě bydliště trvalý pobyt tak musí. V současné době se v parlamentu jedndná o úpravě zákona, po schválení by měli platit i cizinci, kteří trvalý pobyt nemají. Nejdříve však bude platit od 1,1.2012

Další odpovědi
Děda Louda

Pokud si svoje odpadky prokazatelně vozí na vlastní náklady domů, tak nemusí.

michalsanda

ano musí. nemusel by kdyby to prokázal že je odveze a nebo že zde neprodukuje žádný odpad. a to nevěřím to by musel spát vlese nahataj a jíst kořínky. každej cizinec co to neplatí obírá nas ostatní jelikož proto nám chtěj zdražit odvozy odpadu

led

Riadne bývajúci – trvalo, dočasne – cudzinci v poplatokch za ubytovanie platia aj odvoz a likvidáciu poplatkov.