Pokročilý

Musí být na Indukční desku speciální nádobý??Na sklokeramickoudesku také??

Musí být na Indukční desku speciální nádobý??Na sklokeramickoudesku také??
Máte někdo skušenosti s vařením na těchto deskách?Slyšel jsem že se na Indukční musí naučit vařit že to vaří až po vypnutí,napište prosím jaké koli skušenosti.děkuji předem.
Doplňuji:
Ani nevím na jakém principu to funguje,vím jen že hned po sundání hrnce to není horké a člověk se o to nespálí,toď vše co o tom vím.Proto uvítám cokoli k těmto deskám.děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám jenom sklokeramickou,hlavně musí mít úplně čisté dno,aby se nepoškrábala,no a taky používám speciální čistič.....mám jí tři roky a je jak nová

Další odpovědi:

Zlatý

Na sklokeramickou se může používat cokoliv.
Na indukční musí být alespoň dno z magnetického materiálu. Ve skle a keramice se nic ohřívat nebude. Pokud je splněna podmínka že je nádoba z magnetického materiálu lze na indukční používat cokoliv a žádné speciální nádobí se používat nemusí.
Určitě hliníkové, skleněné, a keramické fungovat nebude. Nerez je třeba vyzkoušet ale vzhledem k tomu že je to potravinářský nerez ( méně kvalitní) fungovat zřejmě bude.
Na indukční se ohřívá pouze nádoba elktromagnetickou indukcí. Deska se neohřívá, pouze od nádoby.

Zlatý

zkušenosti nemám, ale indukční by mělo mít jiné nádobí, protože jinak to nevaří.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.