Stingo

Musí být doložen paragon/faktura k daňovému přiznání, když koupím zdravotní pomůcku pro invalidu?

A chci si to odečíst z daní. Nebo stačí, když dotyčný napíše čestné prohlášení, že mu to bylo koupeno? V minulosti to šlo, ale nevím, jak teď.

A co když je při kontrole mít nebudu?

Nejlepší odpověď
Lamalam

K daňnovému přiznání se žádné paragony ani faktury nepřikládají. Ty si uschovej pro případnou kontrolu.