Musí bratr, který žije legálně v zahraničí a má trvalé bydliště v ČR na ohlašovně, vyplnit sčítací formulář?

Podotýkám, že se nachází jako posádka lodi v mezinárodních vodách, kde ho internet ani sčítací komisař nezastihne.

Nejlepší odpověď
skarabeus

Ano

Další odpovědi
panenka

Pokud má trvalé bydliště zde tak ho musí mít vyplněný.Stačí se domluvit u vás s poštačkou že to za bratra vyplníš ty a ona ti dá Sčítací list i jeho na vyplnění.Taky jsem vyplňovala list za stýce který je taky pryč