Michal Kole

Musí 14ti letá dcera říci rodičům, lékaři, sociálním pracovnicím s kým se vyspala ?

Jak lze dceru nenásilně donutit říct s kým měla pohlavní styk ?

Pochybuji, že když jí sociální pracovnice nebo policsta řekne, že to říct musí tak bude ještě drzá a spíš ještě přivede rodiče do problémů, protože ve 14 není trestně odpovědná a určitě ví, že sex smí mít od 15 a možná ani neřešila kolik přesně klukovi bylo.

Nejlepší odpověď
hanulka11

měl jsi zůstat u těch plavacích otázek – tohle je na tebe nějak moc – myslím, že v tom máš hokej – vykašli se na to

Další odpovědi
Drap

A když to nebude chtít říct ? Tak uděláš co ? Budeš ji lámat v kole ?

venkovan

U řidičů funguje „osoba blízká“. Tak proč ne u holek.

Lukasy

To je stejne jako jestli musi řict kdo ji okradl, zaleži na ni co na ni bude fungovat a co ne. Stejně s tim nic neudělaji pokud nebude tomu klukovi aspon 15. A v dnešni době už i ve školce to spolu dělaji..

FreeSTONE

Možná bychom se měli spíš zaměřit na to, proč to vlastně řešíš. Stalo se něco takového tvé příbuzné nebo kamarádce? Jestli ano, má z toho nějaké problémy? Trauma? Nebo se jen stydí? Přijde mi nejpravděpodob­nější, že z toho má spíš příjemné pocity, a prostě to sama říct nechce…

Syd

Ne, nemusí.