lukas.zmizik

museli jste překonat strach vzít si do pusy tvarůžky, pokud jste nějaký měli?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tvarůžky miluju – takže vždy beze strachu

Další odpovědi
Děda Louda

Nikoli. Nikdo mi ničím nevyhrožoval.

vlk samotař

Proč se strachem je to vyhlášená pochoutka http://cs.wiki­pedia.org/wiki/O­lomouck%C3%A9_tva­r%C5%AF%C5%BE­ky

sevos

Vůbec,vargle jsou vynikající.

M.

Nikdy jsem je neměla a neplánuju je někdy ochutnat. Smrdí mi, tudíž mi to kazí už celkový dojem z jídla.

Drap

Tvarůžky by mohli být každý den. Nemusel bych se překonávat, spíše by mně to potěšilo.

Damiana

Jelikož se syrečky u nás vždy jedly, ochutnala už jako dítě a rozhodně to nebyl problém. Mám je ráda do dneška – hlavně v létě na chalupě to je ono. Čerstvý žitný chléb, máslo, syreček, trocha kmínu a pažitky, k tomu hodně studené plnotučné mléko – kolem les, zpívající ptáci – už aby to tu zase bylo!

zzzzz

Nemám z nich strach, ale ani na ně nemám chuť.

Gorbell

Nikdy jsem z nich strach neměl, ani nikoho takovýho neznám.

david22

Ne a když něco podobného cítím, zmáčknu si nos a vyhnu se obloukem.

elektrikář

Strach ze syrečků mám jenom v krámu z těch cen. Kde jsou ty časy kdy jsme si je dávali k pivu v hospodě za1.50 .-KČS