Museli jste někdy reklamovat kávu?

Já jsem o tom nikdy neslyšel, nicméně bych tak rád učinil.
http://www.stre­am.cz/video/544212-vyhodna-cena-mlete-kavy-standard-smes

Odpovědi
hanulka11

nekupuji tuto kávu, je to humus .....nicméně z něčeho asi ten logr musí vzniknout /to si zřejmě říká výrobce/ hihihi
šla bych to vrátit

myšpulín

Nikdy jsem kávu reklamovat nemusela, kupujeme kvalitní kávu.
Tuto kávu už stahují z obchodů, akorát o tom byla reportáž v tv.

anonym

Už mnoho let je to,co tahle káva byla téměř jediná v nabídce našich obchodů,ještě dnes se oklepu když si vzpomenu na tu hořkost kterou měla a dokázalo to způsobit jedno jediné zrníčko.

rosa

Reklamovala bych ji. Stát se mi to nemůže, že i když nejsem silný kafař, kupuji kvalitní kává, na které si pochutnám a pochutnají si i ostatní, kterým ji uvařím. Tuto kávu jsem kupovala před rokem 1989. Pila jsem ji naposledy před 5ti roky v jedné hospůdce, kde mi zrníčka nešla ani polknout. Museli mi ukázat, z které kávy mi tu břečku uvařili a nakonec mi museli vrátit i peníze. P.S. Nešlo tak o těch 16Kč, ale o princip.

Radak

Já jsem ji občas koupila do překapávače a docela mi chutnala právě ta hořkost. Turka dávno nepiji. Teď ale koukám, jaký to jsem prase.

anonym

A mohly by jste mě doporučit značku kávy na turka? Ale aby tam nebylo přidávané aroma.