Museli jste někdy lhát?

Donutila vás k tomu situace,že k tomu muselo dojít?

Nejlepší odpověď
huxa

Ano, musel jsem, neboť jsem chtěl. Všichni lžeme několikrát denně, jen si ty banální lži nepamatujete. Třeba když se nemáte zrovna dobře, někdo se vás zeptá, jak se máte a i tak mu odpovíte, že dobře.
Sranda je teprve pár dnů se i těmto lžím vyvarovat a říkat pouze fakta.

Další odpovědi
anonym

Ano, musela, ano, donutila, ale bylo mi teda dost trapně, protože jsem lhala člověku, kterého si vážím

marci1

Ano, donutila mě k tomu situace. Spíše milosrdné lži, abych někoho uchránila před psychickým strádáním. 🙂

quentos

už párkrát jo, ale byly to, jak se říká, „white lies“ – nevinné lži, tedy ty, které neublíží nebo jsou říkány právě za tím účelem, aby se neublížilo. Jinak jsem spíš naopak známý opačným extrémem – upřímností a pravdomluvností, a to i tehdy, když to bolí.

štamgast

No jéje a kolikrát…

Nevíteto?

Bohužel ano ☹

ivzez

Ne.