ratava

Musela jsem přeinstalovat Norton antivirus, ale nedopatřením v něm mám arabský (?) jazyk- jak tam vrátím češtinu?

Děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Naslepo program neznám, takže navrhuji odinstalovat a znovu nainstalovat. Při instalaci vyberte češtinu.
Možná by nebylo od věci před novou instalací vyčistit registr a i disk programem CCleaner – ke stažení z www.slunecnice­.cz/sw/ccleaner.
Pře instalaci odmítněte Seznam lištičku a Google Chrome/Toolbar.