Capik166

Musel sem si dobít, aby mi t-mobile nezrušil číslo a teď musím poslat SMS?

Když sem si dobil, přišla mi ještě zpráva, že musim odeslat SMS. Není to nějakej podvod? Proč bych jí posílal, když už vědí, že sem si dobil?

Odpovědi
jirkajirka

Zřejmě Vám zablokovali sim-kartu za nedobití více jak rok. Ta sms bude ověření tel čísla a možná dražší o nějaký poplatek za znovuzprovoznění. nevím jak je to dnes ale někdy před třemi roky se to stalo mě a nějaký polatek jsem platil.Nevím už kolik.