Avatar uživatele
Nikča

Multiple names

Zrovna vyplňuju web check in a nějak nechápu tuto kolonku. Která jména se tím myslí? Jestli mám dvě příjmení, jak některé ženy mívají nebo jestli mám dvě křestní jména? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5064 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Luss

prijmeni byva ve formularich jako surname, takze bych rekla, ze tim mysli vice kretsnich jmen. ale pak by tam zase nekde byla jeste kolonka surname. chtelo by ten formular videt. mysleno check-in = odbaveni letu online?

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nikča

Ano, online. tam je jen policko, ktere se ma zaskrtnout nebo nechat prazdne a kolonky na jmeno i prijmeni jsou tam uz vyplnene… Normalne bych to neresila ale mam dve krestni jmena takze vubec nevim…

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Luss

pokud mate v pase dve krestni jmena ale v online check-in je to uz predvyplnene jen na napr. Jana Novakova, zaskrtla bych policko multiple names. Na letence mate jedno krestni jmeno nebo vice? Check-in pres web znam dobre, ale mam jen jedno krestni jmeno, takze jsem toto nikdy neresila. o jakou se jedna spolecnost? nestalo by za to cinknout na nejakou info linku? abyste pak kvuli takove malickosti netrcela nekde na cizinecke policii…

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nikča

Mně se vůbec nedaří někoho kontaktovat. Jedná se o Austrian airlines. v Letence už mám obě jména i v tom web check-in byla předvyplněná.

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Luss

jestli je mate i v letence i v check-in prevyplnene, tak bych rekla, ze to je v poradku i bez zaskrtavani. na konci Vam vyplivne takovou nahradu palubni vstupenky a na ni byste mela mit jmena presne tak jako v pase. ale zkousela bych i tak porad bombardovat Austrian airlines, protoze lepsi se 5× preptat, nez nekde zustat viset.

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nikča

Dobre, moc dekuju. A jeste se vas zeptam na tohle : Do you have a connecting flight to another country within the same day? Jen jestli to chapu dobre, znamena to jestli ten samy den letim jeste jinym letem nebo neco jineho?

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Luss

ano, znamena to doslova: Mate navazujici let do jine zeme v ten samy den??? takze napr. letim do Miamy. Letim pres Londyn a v Londyne jen prestoupim – takze ve stejny den letim dalsim navazujicim letem do jine dalsi zeme. Takze v tom pripade ano.

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nikča

Dekuji mockrat :)

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Luss

vy tam samozrejme potvrdte do tech dalsich navazujicich letu, pokud prestupujete a nekam dal letite. :))) koukam, ze jsem to napsala tak nejasne. jen jsem uvadela priklad :) ale to je vam asi jasny

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nikča

jj ja jsem se jen chtela ujistit ze to spravne chapu :)

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Luss

Belgická 276/20
120 00 Praha 2-Vinohrady
227 231 231

toto je kontakt na Austrian airlines v Praze. je to tedy jejich sidlo, ale pokud se nemuzete proboxovat na infolinku tak to zkuste i sem.

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek