Jenda840

Můj známý obdržel 12 bodů, následkem odvolání mu nebylo doručeno rozhodnutí o odevzdání ŘP – odečtou se mu 4. body po 12

Můj známý obdržel 12 trestných bodů, následkem odvolání mu nebylo doručeno rozhodnutí o odevzdání ŘP – odečtou se mu 4. body po 12. měsících?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

jo

4 body jsou odečteny, jakmile řidič v průběhu 12 měsíců od nabytí právní moci (nebo udělení pokuty) posledního ´obodování´ nespáchá další bodovaný přestupek (čož by ten známý neměl, když nesmí řídit)…
😉

cukrar

jo

Ano, odeštou mu 4 body, páč více jak 12 měsíců nebude moci řídit. Nevím odkud jste, ale klidně to může být i 15–16 měsíců.

Anketa, píše se ANO.