ondra07

Můj vztah k této stránce :)

Ahojte, už dávno jsem dostal tip na tyto stránky a tak jsem je navštívil a řekl jsem si, že to tady na chvíli zkusím.
Za asi první týden jsem tady nasbíral docela dost bodů :)
A teď se to tady stává skoro mým druhým „domovem“ :D Trávím tady docela dost času, je fakt, že někdy ty otázky nestojí za nic, ale tak stane se :D Jsem rád, že jsem dostal ten tip, hodně jsem se tady přiučil a poznal pár virtuálních lidí, od kterých vím, že jejich odpověď nikdy nezklame :)
Tím chci jenom říct, že to mám tady rád a strávím tady asi pár pěkných let…
Vím, že to není zrovna typická otázka…
Taky cítíte to samé, co já ? :)
Jsem rád, že něco takového existuje.

Nejlepší odpověď
quentos

Cítíme to stejně ;{)>

Další odpovědi
iceT

Jsem tady rok a nějaký ten měsíc,a chodím sem ráda.I když neodpovídám na všechno,tak skoro každý den musím aspoň nasísnout,co je nového.

briketka10

nejsem tu moc dlouho, ale líbí se mi tu moc a dobudoucna plánuji zde i zemřít hawk 😁

pusinka50

Já strávila asi 3 dny na poradte.cz, ale je to tam nějaký divný a taky dost nepřehledný a pak jsem natrefila ani nevím už jak a jak je to dlouho, na tyto stránky a jsem moc ráda, že jsem je našla, líbí se mi tu, pokud tu zrovna někteří lidičkové do sebe nerejpou, to mi vždy zkazí náladu, když takové rejpavé vzkazy čtu, ale pobavím se tu, zasměju a poučím, někdy poradím /snad i dobře:-)/ a tak tu trávím skoro všechny večery svého středního věku:-). Bohužel (nebo bohudík?) už to cítím jako závislost:-)

ten který je

Jen abys nedopadl jako já:spálené jídlo,odkládání poviností na druhý den,pozdní usínání,ranní nevyspalost atd.:-)

anonym

Ondro, je to hezké vyznání, a taky to vnímám podobně. Za těch pár týdnů tady už mi přišlo několik poděkování na e-mail za pomoc, a to je důvod, proč tady strávený čas za to stojí.

hanny 2

Ahoj Ondro,tyto stránky jsem objevila náhodou a taky se mi tu líbí,těším se sem,i když mi to každý den nevyjde.Hodně se toho tady dozvíš,pobavíš se a zasměješ,někdy i naštveš,ale to k tomu patří.Takže se tady opravdu člověk nenudí a to je dobře!
Přeju Ti hodně pěkných chvil strávených tady.........!

casey

Kazdy den musim alespon nahlidnout, jestli mi neco neuteklo. A tim nemyslim jen nejaka otazka, ale spis atmosfera zdejsi komunity. Je to vlastne takova spolecenska udalost. Jo, vidim to stejne

Damiana

Skoro přesně jsi vyjádřil i můj názor Ondro – a také všichni, kteří reagovali.
Cítím se tu skvěle, chodím sem na návštěvu moc ráda. Někdy jsem tak utahaná, že nemám sílu odpovídat, alespoň tedy poctivě palcuji. 🙂
A víš, co je super? Že si tu „mou“ partu, mohu vzít kdykoli, kamkoli s sebou. Paráda! 🙂

IK

Je tu fajn, ale s tím časem to je potíž. Pravděpodobně bych odpočívala nějakým jiným méně dobrým způsobem…zatím si nejsem jistá zda tahle závislost se mi někde zle nevyrazí.

Sůwa

Až na pár detailů se mi odpovedi.cz moc líbí a je nás tu dost nových tak možná pomalu staré nešvary a hlavně spory vymýtíme 🙂. Jen to asi beru moc emotivně, někdy vypínám PC s dobrým pocitem, někdy naopak. Aspoň tady by se mohla udržet dobrá nálada, té špatné si užijeme jinde dost.

zzzzz

🙂

veruska

Líbí a není co dodat,vše už je napsáno.

fihas

vše bylo řečeno máš to pěkné ale já jsem začátečník mám se ještě co učit..... :)

pizlicka

je to tu prima.i vsichni co tu jsou,jsou jedinecni.nekdy si jejich nazory a odpovedi moc beru,ale kazdy clovek je original,a z kazde odpovedi,si muzu neco vzit.dekuji nejen za tyto stranky,ale za jedinecne lidicky,co tu jsou:-)