výr

Můj syn má problémy s hypotékou,mu to nedají kvůli exekuci.Existuje jiná možnost než mu dělat morálního ručitele?

Nejlepší odpověď
atriplex

Jen blázen by si bral hypotéku, když je v exekuci!

Další odpovědi
venkovan

Kolega to napsal velmi výstižně. myslíte si, že tu hypotéku vám splatí když je v exekuci?
převeďte všechna práva na co chcete tu exekuci na sebe, syna vyžeňte z bytu jinak exekutor zabavuje všechny věci které jsou na adrese bydliště toho proti komu exekuce je vedena a potom si hypotéku vemte na sebe a velmi opatrně zvažte dědictví a další právní náležitosti k vašemu majetku.
Myslím, že věříte, že syn se do exekuce dostal neoprávněně, vyvracet to nemohu, ale byl bych s láskou a podporou dítěte velmi opatrný.