devi344

Můj syn chce být starý mládenec

Je mu teprve 13 ale bojim se že to myslí vážně. Chce mít velkou kariéru a líbí se mu ta volnost,klid,za­bezpečovat jenom sebe atd.
Já vždy toužila po vnoučatech takže je mi to trošku líto. Na druhou stranu nechci aby byl v budoucnu neštastný

Nejlepší odpověď
zjentek

je brzy něco takového vůbec řešit ,)

Další odpovědi
lukas.zmizik

Já si ve třinácti myslel takové věci, kterým jsem se ve dvaceti musel jenom smát. Ten zlom nastal po maturitě, hned jak sem začal pracovat. Po škole se člověku obrátí myšlení o 90% jiným směrem.

Damiana

Jako první se nabízí otázka – Co ho k takovému rozhodnutí vede? Jestli je to pro tebe opravdu důležité, je zapotřebí si s ním o tom promluvit a zjistit to. Ale… Nepodceňovala bych sílu osobního přesvědčení – ani v tak mladém věku. Jsou děti, které jenom říkají co si v danou chvíli přejí (jako kdyby už byly dospělé) a přitom jsou to obvykle (pro dospělé) bláboly – být kosmonautem, zpěvačkou, vynálezcem – jenže pak se jimi někteří z nich opravdu stanou. Každý úspěšný člověk přece musel být někdy dítětem… Ovšem častější případ bývá ten, kdy z toho „vyrostou“ – buď na to nemají nebo poznají, že jejich život se přece jen bude ubírat jiným směrem, často jim do něj někdo vstoupí a začne jim ho „kočírovat“. Ty řeči o tom – já se nikdy nevdám (neožením), nebudu mít děti – jsou v tomto věku také docela obvyklé – a v drtivé většině dotyčný názor změní. Jinak – to by musel být chlapec do budoucna velmi, ale skutečně velmi „zásadový“ v této „oblasti“…
Ovšem… Pokud budu mluvit za sebe… Já ve třinácti tvrdila, že budu jednou pracovat v rádiu a v televizi a nikdy nechci mít děti. Každý byl chytrý, smál se mi a mával rukou. No, a dneska je to už přes dvacet let a všechno z toho je pravda.

Dochy

Je to jeho život a jeho budoucnost. Co můžete je podělit se s ním o své názory. Co byste myslím neměla je rozmlouvat mu ty jeho. Je ještě brzo aby si naplánoval celou budoucnost, nechte ho dospět a uvidíte kam se dostane tak po 10 letech…

bolak

Já chtěl bejt ve třinácti pomeranč.

marci1

Ve 13 letech si dítě asi jen ztěží dokáže představit, že se jednou ožení a bude mít děti.Prostě momentálně to tak cítí.Myslím, že se nemusíte bát. Je pro něj ještě brzy, představit si, že bude mít jednou, v budoucnu rodinu.

Braník

Myslím,že se to časem zpraví,pokud nšco syn umí,tak to bude chtít dokázat světu a nenechá si to jen pro sebe,kariéra mu nedá vše co k životu potřebuje,láska mu bude chybět,v penězích se topit a být kariéristou,není jen život,vnoučata jsou potřeba,jelíkož jim dáváme více ,než svým vlastním dětem.

Deli

Já jsem ve třinácti chtěla být sama, žít ve starém domku na samotě a mít hodně dětí. No, dnes mi je o dvacet víc, mám tři děti, žiju v novém domku uprostřed vsi a mám báječného manžela.
Neboj se, jednou přijde nějaká Sněhurka, která mu zamotá hlavu a otočí život vzhůru nohama! 🙂

celie

muj kamarád byl sektě a chodil a zpíval ,uznával jen celibát.Rozešel se s holkou po osmi letech,a žil jen pri tu svou víru.Matka ho nechala protože nemělo smysl se pořád hádat.Ted má manželku,svou firmu a hlavně krásného 5letého syna.Tak nezoufejte.

Damiana

bolak: Jak to dopadlo?:-)

bolak

čas od času se loupu a sem tam chytnu plíseň, jinak teda nic moc, ale svého snu se stále nevzdávám :)

Damiana

Mě zase přijde, že já jím už asi jsem. Podle toho, jak často jsem vyšťavená…:-)

briketka10

souhlasím s Damianou,
jedu si od 14 svůj život i když mi do něj
všichni kecali:rodiče, ségra apod. stejně
děti mít nemůžu, tak jsem si malovala a
poslouchala hudbu, sledovala filmy, byla
jsem zlobivá holka :D

zjentek

braník: „vnoučata jsou potřeba,jelíkož jim dáváme více ,než svým vlastním dětem“
..to je fakt husté moudro ..za to by měli trestat ..jsou potřeba, jelikož jim dáváme? ..a čeho jim dáváš víc než dětem? ..vzdělání? ..žvýkaček? ..jžš

zjentek

Braník: a co že by se to mělo časem spravit, jak tady paní radíš? S jejím synem je snad něco v nepořádku?
..a mezi námi braníku- spravit piš se „s“, ok? ..zpravit si můžeš nějaký intimní příběh s bedym, tady na poradně věci spravujeme se „s“ ,)