kika

můj přítel má v šourku okolo nejspíše chámovodu zvětšený žlázy,co to může znamenat?

co to může znamenat pro náš sexualní život a moje otěhotnění?

Odpovědi
Jirka

No nejspíš se bude jednat o zánět vestibulární žlázy, ale pak by měl mít bolestivé příznaky s teplotou, a to se samozřejmě musí léčit antibiotiky nebo chirurgickým zákrokem. Pro Váš sexuální život to pak znamená samozřejmě pro něj bolest a pro vás žádné uspokojení. A tím by ani nemuselo dojít k otěhotnění…