Pee.Kleo

Můj přítel dělá v oboru IT a je zvyklí na drahé dárky, co mu mám pořídit k Vánocům, když nemám tolik peněz?

Mezi mnou a mým přítelem je větší věkový rozdíl, on dělá v IT oboru a vydělává spousty peněz, zatím co já se teprva vyučuji na SZŠ, co mu mám tedy koupit k Vánocům, když můžu dát tak max. 1000Kč?

Nejlepší odpověď
Hamon

Muž předpokládá, že je ženě vhodné dát drahý dárek. Muž nepředpokládá, že mu žena bude dávat drahé dárky (gigola teď vynechávám).

Jakýmkoli sexy dárkem (za pár desetikorun) ho nadchneš.
Doplňuji:
Také potěší nejrůznější zážitky – s tisícovkou pořídíš třeba jízdu v nějakém rychlém autě, pilotáž na zkoušku, let balonem, speleologický kurz, střílení na střelnici…
Ale znovu, jak už tu zaznělo tolikrát, neočekáváme drahé dárky, chceme vědět, že je to právě od té naší, právě pro nás.

Další odpovědi
Andre5000

Jestli je to opravdu přítel a má vás opravdu rád, tak mu přeci musí být jedno, kolik bude stát dárek k vánocům od vás. Podle mého názoru jsou v partnerském vztahu (nebo by alespoň měly být) jiné priority, než cena dárků.

iceT

Zvyklý?Jak zvyklý?Pokud ví,že nevyděláš tolik,aby sis mohla dovolit drahý dárek,tak ho potěší i maličkost,pokud je od člověka,na kterém mu záleží.Hodnota dárku není důležitá,důležitý je dárce.

HonzikPernik

tebe?

nanif

1/ Vánoce nejsou soutěž
2/ Na ceně nezáleží
3/ Buď originální, co takhle se nějak vtipně zabalit pod stromeček??

marci1

Opravdový vztah přece není založený na drahých dárcích. Kup mu třeba „myš“, když je ajťák a uvidíš, že bude hlavně rád, že Tě má ! 🙂