Rejkjavik

Můj příběh

Dobré ráno, uživatelé Odpovedi.cz, mám takovou otázku. Začal jsem psát knihu, na téma Domácí násilí a zajímalo by mě, jesli byste tento příběh někdy četli, kdybych to vydal.

Nejlepší odpověď
beer

Asi ne – mj. proto, že okruh mých primárních zájmů je jiný.

Další odpovědi
Braník

Já bych si to určitě přečetl

anonym

Ano, to bych si přečetla, ten název radši změň, googlila jsem „Můj příběh“, je toho moc s tímhle názvem

marci1

Asi ne. Je to pro mě hodně otřesné.Omlouvám se, ale „Můj příběh“? Ty máš v 15 letech zkušenosti s domácím násilím ? Je to velmi těžké téma. Zkus napsat třeba něco o Tvých vrstevnících. Držím Ti palce.