Avatar uživatele
petruchova

můj potkan má už asi přes rok , když ho chytnu a chvíli ho chovám tak začne kousat nevíte čím to je? dost mě to mrzí.:(

Zajímavá 0 před 4045 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

jestli je to kluk, tak starší pánové nemají pak už moc rádi,když je někdo často chová. Dej mu víc svobody. Ale taky může být i nemocný a to ti neporadím,jak to poznat.
Doplňuji:
reakce na lejdy: no dobře ale přeci jen by více svobody mohlo pomoci ne? Souhlasíš? Zkus toho potkana jen tak pozorovat a moc jej pár dnů netahat.. sakra nevím jak to říct dobře- no třeba netouží tolik po společnosti tyto dny.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

S největší pravděpodobností se mu tvoje chování nelíbí. Jednoduše ho respektuj a změn svoje chování (způsob držení, mazlení ap.) Zvíře se musí i při projevu lidských citů cítit dobře.
Zkušenost se zvířaty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

chovám potkánky už dost dlouho-ani jeden nekousal.Je to o přístupu,asi tě nebere jako paničku/příte­le.Prostě musíš s ním být často v kontaktu(od mala)
Doplňuji:
Jinak je naprostá blbost,že starší se neradi chovaj.Maximálně se nenechá chovat,snaží se z ruky třeba pryč,ale kousat nesmí v žádným případě !

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LejdyTerr

Nevěř tomu, že se starší potkani neradi chovaj, každý je jiný, měla jsem zlatíčka, co se chovali rádi… Nemačkáš ho třeba moc? Nepozoruješ, že by ho něco bolelo? Nesmrdíš třeba jiným zvířetem? To je těžké takhle radit…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

není zač…

před 4044 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek