Green

Můj počítač se nějak porouchal ?

Strašně se zasekává , nefungují mi stránky na googlu chromu a je zpomalený, nefunguje ..... Moc prosím o odppověd ...... děkuji …

Nejlepší odpověď
bolak

Budeš tam mít nějakou verbeš, patrně trojský kůň, malware, spyware.

  1. Nejdřív zmačkni CTRL+SHIFT+ESC , srovnej procesy podle CPU a podívej napiš které jsou úplně nahoře (které mají 90% a více).
  2. Pak už si taky začni z internetu stahovat nějaké antivirové programy, pokud už je tam nemáš a software na optimalizaci, kdyby to náhodou virem nebylo.

Potřebné programy
COMODO Antivirus
Advenced System Care
Malwarebytes Anti-malware

  1. Pokud by nic z toho nezabralo, provedeš checkdisk nebo zkusíš obnovu systému.
  2. Pokud ani tohle nebude mít úspěch, tak pak už zbývá jen Rsit a Combofix nebo reinstal PC.

Prozatím proveď bod 1) at můžem pokračovat.

Další odpovědi
Sůwa

Používám už dlouho Spybot Search&Destroy, spouštím ho tak 1× za měsíc (max. 6 týdnů) a i přes antivir Avast pokaždé něco najde. Zhruba 1× týdně vyčistím PC CCleanerem a taky mívá pár nálezů.
Jestli ale ten problém máš až v posledních dnech, tak to nemusí být u tebe. Už se nás tu několik shodlo, že internet jde zpomaleně, bez ohledu na použitý prohlížeč. Vyčištěním ale nic nezkazíš, naopak.