Avatar uživatele
Kat ka Suky

Muj pes-normalni

Ahoj,muj pes casto vecer nikam lehne roztahne nohy hlavu polozi zakroti krkem vyplazne jazyk a prestane dychat a uplne ztuhne. Vypada cas od casu jako mrtvej..je to normalni?
Doplňuji:
Nereaguje vzdy na nej rvema jak idioti ale on jen lezi vzdy mu musime udelat nico co nema rad treba zatahat zausi …doktor rika ze je zdravej…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jádrohlod, zjentek před 3761 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Ne zcela normální mně připadá tvůj popis problému.

Co to je nedýchá – vůbec (jak dlouho), mělce, nebo se jen občas nadechne?
Co to je ztuhne – je jakoby v křeči s nataženými svaly, nebo zcela vláčný?
Zakroutí krkem – dozadu, hlavu položí jak?
Předchází tomu nějaké zvláštní chováním psa?
Atd., atd.
Na otázku se nedá odpovědět proto ani odhadem, nemusí se totiž vůbec o nic mimořádného jednat, stejně tak jak to může být třeba i vážné onemocnění srdíčka.
Pokud jste dokázali na podobné otázky veterináři odpovědět a po prohlídce konstatoval, že pes je zdráv – asi máte jen „velké oči“ z přehnané starostlivosti o zvíře, stává se to. V případě, že se veterinář o přesný a podrobný popis chování zvířete nezajímal – v tom případě bych se pro jistotu obrátil na jiného.

Zdroj: Vet.praxe

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Trénuje :D
Promiň, blbej vtip. Nic takového jsem nikdy nezažil. Jak dlouho tak vydrží? A opravdu nedýchá? Reaguje na povely?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Otázka tedy zní, jestli je to normální?
Podle mne jsou tu dvě možnosti. Pokud doktor říká, že „je zdravý“, tak bude třeba vyměnit buď doktora nebo psa. Ztuhlý a nedýchající pes je stěží „normální“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baryyk500

nikdy nevíš co se psům honí hlavou můj pes si zase sedá do odpadkového koše možná normální je ale třeba má nakou poruchu která je těžko zjistitelná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Nebýt tvého příliš dramatického popisu, osobně bych si myslel, že pes jednoduše spí 🙂
A není sám, takto odpočívá spousta psů.
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jádrohlod

Omlouvám se , leč ta otázka mi připadá jako provokace. Není-li to tak , potom pisatelka popisuje něco co ve skutečnosti je úplně jinak.Pes , který přestane dýchat , potřebuje srdeční masáž , jinak je KO. Prostuduj něco o térase co máš , (patří vůbec do bytu ??) , a hlavně napiš více, tedy i to jaká je teplota v bytě, ono to vypadá na chlazení, / pes se na rozdíl od nás nepotí ale reguluje přehřátí např. tím vyplateným jazykem) , a řadu dalších věcí , tedy i to KDY to dělá. Po procházce ? Když je dlouho chudák zavřený v bytě ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

todles viděla? > http://www.you­tube.com/watch?v=KDqh-r8TQgs

před 3761 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

odradilo ma 10 minút (dĺžka videa).
ale pokusy so šklbajúcimi žabími nožičkami sú známe už storočia – aký je v tom rozdiel?

myslím, že i pokusy na ľuďoch (nebuďte naivní, prebiehajú stále, nebola to výsada ZSSR či Hitlerovho Nemecka) by vás tak nešokovali, ako pohľad na pokusné zvieratá.
áno, je to kruté.
ale realita.

před 3761 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

ten pes sa na vás evidentne baví.
musím to vyskúšať (zakrútim krkom, vyplaznem jazyk a prestanem dýchať).

len mám obavy, že po tom, čo na mňa budú vrieskať ako idioti, a ja sa preberiem, tak ma vážne prizabijú.

:))

před 3761 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek