Iw@

Můj pes má velký průjem, zvracel a třese se. Poradíte?

Asi před hodinou jsem se probudila kvůli hnusnemu zápachu prošla jsem se po bytě a našla sem svého 4–5mesicniho pejska v pelisku ležet a všude byli vykali. Uklidila sem to a on chvíli ležel tak sem ho vzala na čerstvý vzduch. Neprijde mi malatny ani dezorientovany. Po příchodu domů si zas lehl a cca 15 minut byl v pohodě mezitím sem mu sebrala zradlo a vyměnila vodu a on se mezi tím vyzvracel. Teď leží a spinka ale než usnul tak se klepal jako kdyby měl křeče. Nechci z toho dělat hned otravu, dneška byl u nás velký naval příbuzných a vůbec nevím co od koho dostal ale údajně měl dostat linecké slepovane cukrový pak asi 3 řízky a trošku brambor z bramborového salátů a jeho vánoční dárek plátky od pedigree (asi 4 plátky) a dopoledne měl kapsicku pro štěňata pro pedigree. On obvykle ji granule a varim mu sama je zvyklý na maso. Myslíte že to jen špatně strávil nebo bych bez váhání měla navštívit veterináře? Dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Zas hned nevyšiluj, prostě se ti pokadil z těch hnusnejch pamlsků, co mu kdo nastrkal. Jak jen můžeš dovolit, aby se tohle dělo? A to se ani nikdo nezeptal, jestli mu může dát? A co to píšeš, žes mu sebrala žrádlo? Jaký on by mohl mít v misce žrádlo? Toho se přece dává trochu, jeho dávka a pokud to nesní, pryč s tím. Během dne nemá co mít v misce nějaký žrádlo. Pak si vezme, nevezme kdy chce a pak to takhle dopadá. Tenhle malej pes má mít žvanec třikrát denně, to máš mít pod kontrolou a pokud nedojí, tak to dej pryč.Je mu ale zle, takže nezaškodí, když bude mít den, dva půst, jen vodu. Hned každýmu zakaž jej čímkoliv krmit, jednou pro vždy.

Další odpovědi
briketka10

Ihned jeď na veterinu, která je nejblíž
a je nonstop, aby nebylo pozdě :((
Snědl toho až moc !

lexx

4–5 měsíců to je docela mladý psík a není zvyklej na takovou dávku pamlsků tak proto,
pokud se stav nezlepší do večera tak ho dej lépe vyšetřit tomu veterináři ale on to nejspíš přežije bez úhony (ten pes teda)

cochee

Divím se, že mu nedali taky hroznové víno, čokoládku, kakajko a podobné dobroty, znáš tu pohádku od Čapka, jak pejsek a kočička vařili dort? Pes se ti prostě přežral posral a poblil.

ReHu

Jste normální?
Máš ho ráda?
Uvědom si, jak je velký a kolik toho snědl !!! Cukroví, 3 řízky!!!, bramb.salát!!!
Ty jsi větší, máš větší žaludek a to všechno bys snědla?
Stěně má jíst 3× denně, větší štěně 2× denně, dospělý pes 1× denně. Přiměřenou dávku.
Vhodné po psy!!!
PES NENÍ ČLOVĚK A JÍ JINÉ !!!